Ketvirtame kėlinyje galingą šturmą suorganizavusios vilnietės dramatiškoje kovoje 78:77 (24:17, 22:15, 18:19, 14:26) nusileido „Šiaulių“ komandai.

Rungtynių pradžioje energingiau startavo Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ ekipa, tačiau antrajame kėlinyje subyrėjusi sostinės ekipos gynyba leido varžovėms susikrauti 18 taškų persvarą.

Antroje pusėje abiejų komandų žaidimas bangavo. Dar ketvirtame kėlinyje vilnietės turėjo 15 taškų deficitą (51:66), tačiau nesustabdoma D. Gerkytė terorizavo šiauliečių gynybą ir sugrąžino komandą į žaidimą. Gynėja smeigė 4 tritaškius, E. Grigaliūnaitė pridėjo du baidų metimus ir likus žaisti minutę laiko rezultatas buvo lygus – 75:75.

Kitoje aikštelės pusėje J. Oficerovaitė realizavo trijų taškų metimą ir išvedė savo komandą į priekį (75:78). Nors G. Raulušaitytei pavyko atsakyti dviem taškais (77:78), varžovių komanda sudegino likusį rungtynių laiką ir šventė dramatišką pergalę.

Karjeros rungtynes sužaidė D. Gerkytė, kuri pelnė 31 tašką (7/9 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 31 naudingumo balą.

„Kibirkštis-VKM“: Dominyka Gerkytė 31 (7/9 trit.), Gerda Raulušaitytė 14, Aistė Radzevičiūtė 8.

„Šiauliai“: Jacqueline Benitez 22 (4/14 trit.), Davida Dale 14 (11 rez. perd.), Ieva Šerpytytė 9.