Vienos iš Moterų krepšinio lygos B diviziono lyderių Vilniaus „Svaja“ (9-3) sulaukė pastiprinimo. „Kibirkšties-MRU“ auklėtinei Audronei Zdanevičiūtei nuspręsta suteikti dvigubą licenciją, kad po ilgos reabilitacijos grįžusi žaidėja greičiau pajaustų žaidimo ritmą.

Šį sezoną A. Zdanevičiūtė vilkėdama sostinės krepšinio klubo marškinėlius sužaidė 6 rungtynes.

„Audronei ieškome minučių, norime jų suteikti, bet dar šiek tiek trūksta, tačiau tai yra natūralu. Norime sezono pabaigai turėti 70-80 proc. Audronės pajėgumo, kurio netekome per traumą. Nusimato nemažai rungtynių, tačiau ryžomės pagreitinti šį procesą. Tikimės, kad didesnis kiekis rungtynių padės Audronei susigrąžinti pasitikėjimą, tvirčiau jaustis aikštelėje, – dvigubos licencijos sitauciją komentavo „Kibirkšties-MRU“ strategas Gitautas Kievinas. „Svajos“ komandą pasirinkome dėl Sandros Linkevičienės, kuri dalyvauja abiejų komandų procesuose, o tai reiškia, kad bus atsižvelgiama į tuo metu esančią Audronės sveikatą ir fizinę būklę.“

„Kibirkšties“ sistemos talentas kartu su „Svajos“ klubu jau šį vakarą 19:30 val. išvykoje stos į dvikovą prieš „Naftėno-R.Sargūno SG-SC“ komandą.