Dar vieną apmaudų pralaimėjimą patyrė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komanda. Jaunosios „Kibirkšties“ dublerės „Akvilės“ moterų krepšinio lygoje savo aikštėje, Vilniaus krepšinio mokykloje, 57:59 nusileido Vilniaus universiteto komandai ir patyrė penktą nesėkmę per septynias rungtynes.

Rungtynių laimėtojos sprendėsi paskutinėmis mačo minutėmis, tačiau daugiau patirties turėjusios viešnios pasiekė pergalę.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VKM“ komandoje žaidė Eglė Zabotkaitė, kuri per 26 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Evelina Mauraitė surinko 11 taškų, Kornelija Vasilevskaitė – 10, Urtė Slavickaitė – 6 (2/15 dvitaškiai, 7 atk. kam., 4 rez. per., 5 per., 5 kld.), Miglė Purlytė ir Patricija Sribikytė po 5, Emilija Mikoliūnaitė – 3, Andrėja Pečiūraitė – 2, o Indrė Zabotkaitė (0/5 dvitaškiai, 0/2 baudos) ir Brigita Kleponytė taškų nepelnė.

Vilniaus universiteto komandoje Grėtė Patumsytė surinko 15 taškų, o Giedrė Ulytė – 13 (17 atk. kam.).

„Kibirkšties-VKM“ komanda turnyro lentelėje su 2 pergalėmis ir 5 nesėkmėmis rikiuojasi penktoje vietoje tarp aštuonių komandų.

Kitas rungtynes sostinės merginos žais lapkričio 20 dieną, kai savo aikštėje priims Rokiškio krepšininkes, kurios per šešis mačus dar nepatyrė pergalės džiaugsmo.