Lietuvos čempionių klubas atsisveikina su viena iš savo didvyrių – Laura Juškaitė kelia sparnus iš Lietuvos.

25 metų puolėja iš Skuodo suraitė parašą su Ragūzos „Virtus Eirene“ klubu iš Italijos.

L. Juškaitė buvo viena „Kibirkšties“ lyderių tiek tarptautiniame fronte, tiek ir vietinėse pirmenybėse.

Skuodiškė Europos taurėje vidutiniškai rinko po 18,4 taško, 7,1 atkovoto kamuolio, 2,5 rezultatyvaus perdavimo ir po 17,6 naudingumo balo.

„Grįžusi į Vilnių turėjau išsikeltų asmeninių siekių, norėjau padėti Vilniaus klubui kuo geriau pasirodyti Europos taurės turnyre bei sugrąžinti susidomėjimą į Vilniaus areną moterų krepšiniu. Manau, kad viskas pavyko visai neblogai, drąsiai sakau, kad turėjome tikrai sėkmingą sugrįžimo į Europos taurę sezoną ir turime didžiuotis savimi bei pasidžiaugti, nes pasiekėme tai, ko niekas prieš sezoną iš mūsų nesitikėjo.

Klubas žengė žingsnelį į priekį, visi įgavome patirties ir nors paskutinės rungtynės nesusiklostė sėkmingai, mano mintys išlieka labai pozityvios. Vilniuje jaučiausi puikiai, turėjau visos komandos didelį pasitikėjimą, aikštelėje tikrai palikau visą širdį ir energiją. Ačiū visiems mane ir komandą palaikiusiems žmonėms. Mes tikrai jautėme Jūsų palaikymą ir raginu toliau palaikyti „Kibirkšties“ komandą, nes sezonas dar tik įsibėgėja. O klubui linkiu iškelti kuo daugiau trofėjų į viršų ir nesustoti tobulėti“, – kelionę Vilniaus klube apibendrino Laura Juškaitė.