Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ iškovojo sunkią pergalę „Douglas Baltijos čempionate“. Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės komanda rezultatu 74:71 (18:12; 16:25; 18:11; 22:23) nugalėjo Rygos Stradinio universitetą.

Rungtynių pradžia buvo palankesnė sostinės klubui. „Kibirkštis-MRU“ laikėsi plano, išlaikė koncentraciją ir per pusę kėlinio įgijo 11 taškų persvarą (14:3).

Tačiau varžovėms pavyko įvelti vilnietes į chaosą ir išmušti iš savo žaidimo ritmo. „Kibirkštis-MRU“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdamos 3 taškų deficitą (34:37).

Antroje rungtynių pusėje įtampa augo. Abiejų komandų treneriai už emocijų nevaldymą buvo nubausti techninėmis pražangomis. Sužaidus 3 ketvirtojo ketvirčio minutes, po taiklaus K. Kazočiūnaitės tolimo šūvio vilnietės įgijo trapią 5 taškų persvarą (55:50).

Po kelių minučių Kazočiūnaitė ir Šulskė smeigė dar du tritaškius paeiliui ir privertė varžovių trenerį M. Rožlapa sukviesti savo komandą į pasitarimą. Likus žaisti 4 minutes lietuvės pranašumą padidino iki 9 taškų (66:57).

Tačiau per 50 sekundžių RSU ekipa surengė spurtą 7:0, ištirpdė 9 taškų pranašumą ir privertė „Kibirkšties-MRU“ strategus stabdyti žaidimą.

Po minutės pertraukėlės įtampa nedingo, varžovės surengė greitą ataką, tačiau Šulskė atsakė tolimu metimu (69:68). Eglė Zabotkaitė pridėjo dar vieną trijų taškų vertės metimą ir likus žaisti 37 sekundes dar labiau sukomplikavo varžovių situaciją (72:68).

Per likusį laiką varžovės neišsigelbėjo ir „Kibirkštis-MRU“ šventė pergalę 74:71.

Rezultatyviausia nugalėtojų gretose buvo K. Kazočiūnaitė, kuri per 33 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 27 naudingumo balus.

„Kibirkštis-MRU“: K. Kazočiūnaitė 22, G. Šulskė 12, C. Droguet 10 (5 atk. kam.), E. Zabotkaitė ir L. Sakevičiūtė (6 atk. kam., 7 rez. perd.) po 8.

RSU: M. Mote 21, M. Leimane 13, J. Harčenko 8.