Tarpšventiniu laikotarpiu Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (11-0) komanda išvykoje 81:52 (24:18; 27:11; 14:17; 16:6) nugalėjo šiaulietes (5-4). Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės auklėtinės šį sezoną „Huawei Moterų lygos“ čempionate dar nė karto nesuklupo.

Pirmasis susitikimo kėlinys aiškių lyderių neišskyrė. Tik įpusėjus kėliniui Kristė Timofejeva pelniusi dviejų taškų vertės metimą persvėrė rezultatą 9:8. Po šio epizodo vilnietės pradėjo rengti spurtą: Ieva Savickaitė pelnė du taškus su pražanga, Jacqueline Luna-Castro smeigė tritaškį (15:8) ir išprovokavo pirmąją „Šiaulių“ vyr. trenerio Romualdo Petronio minutės pertraukėlę. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidusios „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės sugebėjo įgyti trapų 6 taškų pranašumą (24:18).

Įsibėgėjusios vilnietės antrame kėlinyje demonstravo dar solidesnį žaidimą. Tai leido kontroliuoti rungtynių eigą ir jau pirmojoje rungtynių dalyje įgyti įtikinamą pranašumą. Po taiklaus K. Timofejevos tritaškio paskutinėmis antrojo ketvirčio sekundėmis komandas skyrė 22 taškai (51:29).

Po didžiosios pertraukos šeimininkės ant parketo grįžo su didesne energija ir trečiąjį rungtynių ketvirtį sužaidė rezultatyviau 14:17, tačiau geležinė vilniečių gynyba paskutiniame ketvirtyje leido ramiai finišuoti. „Kibirkštis-MRU“ šventė pergalę 81:52.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo E. Zabotkaitė, pelniusi 19 taškų (4/6 trit.) ir surinkusi 22 naudingumo balus.

„Kibirkštis-MRU“: I. Savickaitė – 14 (6 atk. kam.), J. Luna-Castro – 12, J. Kraujūnaitė – 7 (5 atk. kam, 6 rez. perd.).

„Šiauliai“: S. Plentovich – 16 (10 atk. kam.), D. Dale – 8.