Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komanda sužaidė geriausias sezono rungtynes, tačiau pirmosios pergalės Lietuvos čempionate dar teks palaukti. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės savo aikštėje, Mykolo Romerio universiteto sporto salėje, 58:67 (14:14, 16:19, 14:18, 14:16) nusileido Šiaulių „Šiaulių“ komandai.

„Kibirkšties“ dublerėms tai buvo septintoji nesėkme per tiek pat rungtynių šalies pirmenybėse ir jos užima penktą-paskutinę vietą turnyro lentelėje.

„Kibirkšties-VKM“ komanda sėkmingai pradėjo rungtynes ir po 10 minučių rezultatas buvo lygus, o antrojo kėlinio pirmoje pusėje vilnietės buvo priekyje. Tiesa, nesėkminga paskutinė kelių antro kėlinio minučių atkarpa leido į priekį išsiveržti „Šiaulių“ komandai (30:33).

Trečiame kėlinyje Vilniaus klubas ir toliau neleido smarkiai varžovėms nutolti (44:51). Per paskutines dešimt minučių vilnietės pakilo į lemiamą šturmą ir sužaidus 5 minutes sumažino atsilikimą iki 2 taškų (54:56), o likus 3 min. rezultatas tapo lygus (57:57), tačiau neįmesti baudų metimai, klaidos perduodant kamuolį ir patirties stoja, pakišo koją „Kibirkšties-VKM“ komandai. Labiau patyrusios viešnios iš Saulės miesto įtvirtino savo pranašumą ir pasiekė pergalę 9 taškų skirtumu (58:67).

„Kibirkšties-VKM“ nesėkmės priežastimi tapo baudų metimai. Vilnietės pataikė vos 12 baudų iš 21.

Labiausiai pastebima „Kibirkšties-VKM“ komandoje buvo Dominyka Gerkytė. Ji pelnė 19 taškų (6/13 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Audronė Zdanevičiūtė pelnė 19 taškų (7 atk. kam., 5 rez. per., 6 kld.), Emilija Grigaliūnaitė – 10 (7 atk. kam.), Gerda Raulušaitytė – 4 (7 atk. kam.), Amalija Pašajevaitė ir Gabrielė Sederevičiūtė (8 atk. kam.) po 2.

„Šiaulių“ komandoje Laurita Jurčiūtė pelnė 24 taškus, Urtė Slavickaitė – 16, o Rusnė Augustinaitė – 10.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės žais vasario 11 dieną, kai namuose priims Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.