Algirdas Paulauskas prie Vilniaus „Kibirkšties“ (8-5) vairo debiutavo pergalingai. Vilnietės MultiGyn Moterų krepšinio Baltijos šalių čempionato rungtynėse namuose užtikrintai 94:69 (23:13, 24:11, 27:24, 20:21) nugalėjo Talino „Ulikool“ (4-9) klubą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Livija Sakevičiūtė pataikė du dvitaškius, Dalia Donskichytė pridėjo tolimą metimą ir „Kibirkštis“ susikrovė dviženklį pranašumą – 23:13.

Sostinės ekipa rungtynes galutinai perlaužė antrajame ketvirtyje. Justina Miknaitė pataikė tritaškį, L. Sakevičiūtė pridėjo dvitaškį, o Agnė Bobinaitė realizavo tris baudų metimus ir šeimininkės nutolo 15 taškų persvara (34:19).

Apsukų nemažinusi „Kibirkštis“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 23 taškų pranašumą (47:24), o taip pat sėkmingai sužaidusi ir antrąją mačo dalį iškovojo įtikinamą pergalę.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Gabija Meškonytė, kuri per 25 minutes pelnė 26 taškus (9/11 dvit., 2/5 trit., 2/5 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 26 (9/11 dvit., 9 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė 16 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), Dalia Donskichytė (9 rez. perd.) ir Ieva Savickaitė po 10.

„Ulikool“: Maaja Bratka 25 (7/8 dvit.), Trine Kasemagi 11, Katlin Korjus 9.