BIG-20389Ketvirtąjį LMKL reguliaraus čempionato ratą pradėjusioje Vilniaus komandų akistatoje nesunkią pergalę iškovojo čempionių titulą ginančios „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės, rezultatu 88:43 (31:16,17:17, 20:2, 20:8 ) įveikusios „Jaunuosius talentus“. Lygi kova vyko pusę pirmojo kėlinuko. Ieva Krastina tritaškiu pradėjo tris minutes trukusį nominalių viešnių spurtą, po kurio „Kibirkštis-VIČI“ įgijo solidžią 18 taškų persvarą – 26:8.

Antrojo ketvirčio pradžioje čempionato lyderių trenerei Jurgitai Šreimikytei-Virbickienei teko prašyti minutės pertraukėlės po to, kai jos vadovaujamos komandos persvara sumažėjo iki 12 taškų, Gintarei Paulauskaitei įmetus dvitaškį – 24:36. Po jos „Jaunųjų talentų“ spurtas baigėsi, tačiau susigrąžinti iniciatyvos „Kibirkščiai-VIČI“ taip pat nepavyko.

Daugiau nei šešias trečiojo kėlinuko minutes jauniausia lygos komanda nesugebėjo pelnyti taškų. Jos kur kas labiau patyrusios varžovės ėmė sparčiai tolti. Agnė Bobinaitė nutraukė sausą moksleivių atkarpą, tačiau tai buvo vieninteliai „Jaunųjų talentų“ taškai. Eglė Šniokaitė dvitaškiu užbaigė ketvirtį, po kurio komandas skyrė jau 33 taškai – 35:68. Paskutinis kėlinukas liko formalumu. Jo metu „Kibirkštis-VIČI“ dar padidino persvarą.

„Jauniesiems talentams“ E.Mauraitė surinko 11, L.Juškaitė ir D.Šarauskaitė (9 atk. kamuoliai) –  po 6 taškus. M.Petrėnaitės sąskaitoje – 5 taškai ir 15 atkovotų kamuolių.

„Kibirkščiai-VIČI“ I.Krastina pelnė 14 (5 rez. perdavimai), M.Kvederavičiūtė – 13, I.Šimkutė – 12 (12 atk. kamuolių) taškų.

Informacija: LMKL.lt