Deja Middleton Vilniaus „Kibirkštyje“ (12-1) debiutavo įspūdingu pasirodymu, o jos vedamas sostinės klubas svečiuose 82:65 (20:21, 13:19, 23:9, 26:16) patiesė Ukmergės „Vilkmergę“ (6-7).

D. Middleton per 26 minutes pelnė 22 taškus (10/15 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 17 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo bei surinko 35 naudingumo balus.

Po šio mačo baigties taip pat tapo aišku, jog „Vilkmergė“ reguliariajame sezone užsitikrino trečiąją vietą, o Kauno „Aistės-LSMU“ nebenukris žemiau antrosios pozicijos.

Sėkmingai susitikimą pradėjusios šeimininkės po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo 40:33, tačiau vilnietės iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos.

Trečiojo kėlinio viduryje Livija Sakevičiūtė pataikė dvitaškį, D. Middleton pelnė taškus iš po krepšio, o Dalia Donskichytė surinko 4 taškus iš eilės ir viešnios išsiveržė į priekį – 50:49. „Kibirkštis“ ketvirtį baigė spurtu 12:0 ir prieš lemiamą kėlinį susikrovė 7 taškų pranašumą (56:49).

Ritmą pagavusios vilnietės reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje. L. Sakevičiūtė ir D. Donskichytė pataikė po dvitaškį, Agnė Bobinaitė smeigė tritaškį, o dar du taškus pridėjo Ieva Savickaitė ir „Kibirkštis“ nutolo nebepavejamai – 76:61.

Lyg to būtų negana, ketvirtojo kėlinio viduryje antrąją techninę pražangą užsidirbusi Gabrielė Šulskė buvo išvaryta iš aikštelės.

Vilnietėms šiose rungtynėse nepadėjo komandos lyderė Morgan Pullins.

„Vilkmergė“: Klaudija Serkevičiūtė 18 (6/13 dvit.), Gabrielė Šulskė 13 (4/8 dvit.), Rasa Knyzaitė ir Urtė Bukauskaitė po 8.

„Kibirkštis“: Deja Middleton 22 (10/15 dvit., 17 atk. kam.), Gabija Meškonytė 21 (7/13 dvit., 9 atk. kam.), Dalia Donskichytė 16 (7/10 dvit.), Livija Sakevičiūtė 10.