BIG-30981Penktas rungtynes per aštuonias dienas žaidusios „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės pratęsė pergalių seriją Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Lietuvos čempionės paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse namuose 93:43 (28:11, 27:12, 18:8, 20:12) sutriuškino Šiaulių „Rūtos-Universiteto“ komandą. 19-ą pergalę iš eilės šalies pirmenybėse pasiekusios vilnietės užtikrintai tapo reguliaraus sezono nugalėtojomis.

Nuo pat susitikimo pradžios „Kibirkšties-VIČI“ ekipa perėmė iniciatyvą ir viso mačo metu tik didino savo persvarą.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda šiame mače atkovojo 60 kamuolių ir užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (60/36).

Lietuvos čempionėms šiame mače negalėjo padėti Vita Kuktienė, Mantė Kvederavičiūtė ir Eglė Šniokaitė.

Nugalėtojų gretose įspūdingą dvigubą dublį pasiekė Lina Pikčiutė. Vidurio puolėja per 31 minutę pelnė 24 taškus, atkovojo 20 kamuolių, išprovokavo 9 pražangas ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Greta Šniokaitė ir Marina Solopova (7 rez. per.) pelnė po 13 taškų, Ieva Šimkutė – 12 (13 atk. kam., 3 blk.), Sofija Aleksandravicius (7 atk. kam.) ir Ieva Krastina po 11, Hollie Mershon – 7 (5 rez. per.), Rima Valentienė – 2.

Šiaulių komandoje Ieva Kazlauskaitė pelnė 17 taškų, o Silvija Kuodienė įmetė 11.

Pirmą vietą reguliariame sezone užėmusios „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės pateko tiesiai į Lietuvos moterų krepšinio lygos pusfinalį.