Trečiadienio vakarą Vilniaus „Kibirkštis“ užtikrintai triumfavo prieš Šiaulių „Šiauliai-Vilmers“ komandą rezultatu 47-86 (22:14, 20:14, 17:13, 27:6) „SMART WAY MLKL“ pirmenybėse.

Kovą dėl atšokusių kamuolių vilnietės laimėjo užtikrintai – 48:35, jos taip pat geriau dalinosi kamuoliu (20 rezultatyvių perdavimų prieš 8).

Lietuvos čempionių gretose dvigubą dublį įsirašė Daugilė Ūsė, kurios sąskaitoje per 22 minutes buvo 13 taškų (6/11 dvit., 1/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 perimti kamuoliai ir 18 naudingumo balų.

Jai talkino Justina Miknaitė, kuri per 19 minučių surinko 14 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit.), 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 efektyvumo balų.

Šiaulietėms Agnė Černeckytė per 31 minutę pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 11 naudingumo balų.

Šeimininkių ekipoje nežaidė Zena Elias, o vilniečių gretose ant parketo nepasirodė Eglė Zabotkaitė.

Rungtynių MVP tapo 13 taškų pelniusi, 4 kamuolius atkovojusi ir 18 naudingumo balų rinkusi Sintija Aukštikalnytė.

„Šiauliai-Vilmers“: Agnė Černeckytė 14 (2/6 trit.), Malia Rose Bambrick 12 (2/7 trit., 5 atk. kam.), Sabīne Lipe 9 (1/5 trit.).

„Kibirkštis“: Justina Miknaitė 14 (6/9 dvit., 5 rez. perd.), Daugilė Ūsė (6/11 dvit., 11 atk. kam.) ir Sintija Aukštikalnytė (5/7 dvit., 3 per. kam.) po 13, Sydney Taylor 11 (4/6 dvit.), Urtė Slavickaitė 10 (2/4 trit.), Ugnė Grigaliūnaitė 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Alexis Pana 7.